Kemalpaşa Vidanjör

Kemalpaşa Vidanjör, 2012 yılında tek araç ile vidanjör hizmetine başlamıştır. Kurulduğumuz günden bu yana daima müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuk. Siz değerli müşterilerimizin takdiri ile araç filomuzu genişlettik ve şimdi de müşteri pörtfoyumuzu genişletiyoruz.  Kemalpaşa başta olmak üzere İzmir, Manisa illeri ve tüm ilçelerine vidanjör ve kanal açma hizmeti vermekteyiz.

Bir çok doğal güzelliği içinde barındıran Kemalpaşa ilçesini her zaman temiz ve bakımlı kılmayı şirket olarak kendimize görev edindik. Sektöründeki öncü konumu, geniş filosu ile Kemalpaşa Vidanjör;  ev, otel, restorant ve işletmelere şu hizmetleri sunmaktayız ;

Misyonumuz

İşimizi en iyi şekilde yapmak, ekip olarak işimizle ilgili bilgilerimizi sürekli güncel tutmak, her türlü soruna çözüm bulabilmek ve böylece her zaman ilk tercih edilen şirket olabilmek. Hedefimiz İnsanlarımızın ve çevremizin sağlığını önceliğimiz yaparak sizlere en iyi hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

İşletmemiz tam bir çevre dostu olarak çalışmalarımızı, “çevremizi daha fazla nasıl koruruz” sorusuna göre planlamaktayız. Aynı zamanda tüm çalışmalarımızda öncelikli amaçlarımızdan biri de müşteri memnuniyetini ileri düzeyde sağlayabilmektir.